Výroba byla z časových důvodů pozastavena proto je zbytečné cokoliv objednávat! Pokud by měl někdo zájem převzít výrobní program, je možné se případně domluvit. Děkuji za pochopení.

Josef Vrabec


Výroba posilovacího náčiní


Dělnická 34

Cheb

350 02tel: 737 480 443

tel.: 775 021 619

 
mapa 
posílám pomocí Toptrans

Doprava


Své výrobky zasílám především přepravní službou Toptrans. Zasílat je možné nejen po České republice, ale také na Slovensko, případně jinam do ciziny.
Cena dopravy je závislá na vzdálenosti mezi Chebem a cílovým místem a také hmotností zásilky. Pro vlastní výpočet poštovného můžete použít tento kalkulátor na stránkách společnosti Toptrans.
Použít zde musíte místo nakládky (Cheb 350 02) a místo vykládky.
Hmotnosti výrobků se snažím uvádět u každého výrobku. Pokud by to tak nebylo, kontaktujte mě prosím. Váha výrobků se může samozřejmě také lišit podle individuálních úprav.
K výsledné ceně je nutné připočítat DPH 21%, v případě dobírky po ČR +50Kč a v případě dobírky na Slovensko +100Kč.
Při dopravě po ČR mám na dopravu slevu 13% kterou přenechávám Vám, mým zákazníkům.

Malé výrobky mohu také zaslat českou poštou, ale jedná se opravdu jen o ty malé věci jako jsou adaptéry případně hrazda.
Cenu této dopravy předem neznám, proto v tomto případě zasílám následně doklad s cenou dopravy emailem.


Při přebírání prosím vždy kontrolujte balení zdali je v pořádku! Při pozdější reklamaci přepravce tuto reklamaci neuznává a já nemohu přebírat tuto zodpovědnost na sebe.Nově jsem také zavedl odečtení balného pro ty z Vás, kteří si pro výrobky přijedou sami. Cena balného je tedy přičtena k ceně výrobku a v případě osobního odběru je odečtena.
Nechtěl jsem znevýhodnit ty, kteří si pro výrobek přijet nemohou, proto alespoň můžu nabídnout menší výhodu těm, kteří si výrobek/y mohou odvést osobně.
Balení některých, zvláště těch velkých a složitých výrobků není zrovna jednoduché a časově nenáročné, nepočítaje balící materiál, proto jsem se k tomuto kroku musel rozhodnout.
Rozhodně ale osobní převzetí považuji za nejlepší možnost pro obě strany a rád se seznámím s těmi, kteří mé výrobky budou používat!Osobní doprava


V případě že se to oboum stranám vyplatí, je možné zboží dovést také osobně.
Postup realizace objednávky


Při odeslání Vaší objednávky jsem okamžitě informován emailem. Jakmile je to možné odpovídám na tento email nejdéle do druhého dne. Kdyby se tak náhodou nestalo, kontaktujte mě prosím.

Domluvení případných detailů objednávky nechávám zpravidla před samotnou realizaci zakázky. Zde můžeme dořešit různé úpravy a změny, návrh nového zařízení a další Vaše přání.
Na každou zakázku požaduji předem peněžní zálohu na účet, případně v hotovosti. Bez této zálohy zakázky nerealizuji, jsem ale rád, a moc si vážím toho, že mý zákazníci mi vždy zálohu rádi zašlou.
Po příchodu zálohy na účet, zpravidla jeden až dva pracovní dny poté, zasílám zálohu emailem. V případě, že záloha zatím nedorazila, kontaktuji Vás alespoň, že zatím platba nepřišla. Velmi dobře chápu určité riziko zasílat někomu své peníze, proto se snažím alespoň o maximální komunikaci.

Zakázky se snažím realizovat tak, jak je mám za sebou poznačené. V případě, že je Vaše objednávka na řadě, kontaktuji Vás. Většinou preferuji emailovou formu.
V případě, že nedojde k reakci během několika dní, kontaktuji případně dalšího zájemce.
Bohužel si nemohu dovolit čekat na reakci například týden dva. V případě, že se ozvete později, až dodělám rozpracovanou objednávku, vrátím se na Vaší objednávku.
Pokud řeším detaily objednávky, čekám na doladění detailů, čekám na materiál atd. je možné, že v této době zhotovím menší objednávky jako jsou hrazdy, adaptéry a jiné.Běžný způsob balení výrobkůTímto způsobem běžně balím a zasílám své výrobky.